Page 746 of 746 FirstFirst ... 246 646 696 736 744 745 746
Results 14,901 to 14,909 of 14909

Quote Originally Posted by osish View Post
    Divus tricārus esmu dabujis vaļjā ar lidzigu vai citu e30 atslēgu slēdzot no bagūzi ja ir centrālā
    Stiklu var vienkārši izņemt, gan priekšējo gan aizmugurējo un nekas nav jāsit, ja citas drātīšu metodes nelīdz.

Quote Originally Posted by include View Post
    Neatradu atbilstošu sadaļu savai problēmai. Tatad problema tada,ka atstaju mašīnas atslēgas mašīnā un durvis aizspiedu ciet(ta ka ar centrālo) , vai ir iespējams nesitot logu ara ,tikt mašīnā iekšā ? Vai arī šeit ir kāds profesionāls auto zaglis ?
    Šeit var pasmelties idejas cik tas ir grūti TOP GEAR
    https://youtu.be/wYaXw8TZEvs?t=5m59s

Quote Originally Posted by osish View Post
    Divus tricārus esmu dabujis vaļjā ar lidzigu vai citu e30 atslēgu slēdzot no bagūzi ja ir centrālā
    njā , man tieši bagūzim nestrāda centrālā.

Member osish's Avatar

Quote Originally Posted by include View Post
    njā , man tieši bagūzim nestrāda centrālā.
    Vari mēģināt arī durvis vai ari atri izcelt logu.
    Auto darbnīca ''Baltic Customs'' *26235332*

Gan jau ir apspriests,bet gribēju uzzināt vai no prefa sedana var ielikt elektriskos logus fl kupejā?
    Kas jāpārtaisa vai neiespējami?

Quote Originally Posted by Huliits View Post
    Gan jau ir apspriests,bet gribēju uzzināt vai no prefa sedana var ielikt elektriskos logus fl kupejā?
    Kas jāpārtaisa vai neiespējami?
    nevar
    ex opa opa

Kā ir ar m20b25 motora eļļas filtra novietojumu, oriģināli viņš stāv horizontāli (guļus). Vai drīkst viņu pagriezt uz leju? Gandrīz vertikālā pozīcija, tas kko eļļošanas sistēmai izmaina?

Arī jautājums par šo, kāds ir mēģinājis, jēga ir?
    Quote Originally Posted by viesic View Post
    Šādas priekšējās atsaites kāds ir licis?
    Ir kāda jēga, un vai TA nepiekasītos?

A surprising discovery was made regarding the front drop links that hold your Anti-Roll Bar; you can replace them with the rear drop links from a 2000-2007 Ford Mondeo Estate. These units are rose-jointed, giving a firmer, stronger hold over your anti-roll bar, so they should last a while. They're also available from Lemforder who, being an OEM manufacturer for BMW, guarantee that you're not polluting your E30 with Ford scrap. Lemforder part number is LMI 2581102

sev kad taisījos apdeitot stabilizatoru sistēmu arī domāju par šo variantu, bet beigās sapratu, ka nav jēgas...nez, ieliku poly pukses un viss, esmu apmierināts, mazāk šarnīru, mazāk ko izdauzīt, mazāk kam grabēt
    trešo sezonu jau viss kalpo

Quote Originally Posted by psihopats View Post
    Kā ir ar m20b25 motora eļļas filtra novietojumu, oriģināli viņš stāv horizontāli (guļus). Vai drīkst viņu pagriezt uz leju? Gandrīz vertikālā pozīcija, tas kko eļļošanas sistēmai izmaina?
    grozi kā vēlies
    m20b30 powah

Page 746 of 746 FirstFirst ... 246 646 696 736 744 745 746