Page 1 of 744 1 2 3 11 51 101 501 ... LastLast
Results 1 to 20 of 14877
    Markis
    Guest

Question Jautājumi skrūvēšanā I [viss par visu]

Nezinu kur ir problēma kārbā vai kulisē, ir tā ka brīžiem saslēdzas 2 robos un kirdik, brīžiem itkā stāv neitrālajā bet ir palicis 1. robā - tad nevar nevienā citā ielikt, kad čakarējās viņÅ¡ iziet ārā no tā roba. Ko man darīt mainīt kārbu nost vai skatīties kas kulisē, kā pie kulises var tikt, noņemot kārbu nost vai arī caur salonu kur kloķis ar var tikt klāt?

Ozh, ka buus kaarbai pizdec Lai kaa buutu izjaata kulise, nevar shitaa sashtepseleet

tur jau kārbai genohts iemeties..
    maini kārbu un pie reizes kulisei samaini buksītes un vēl shortshifteri uztaisi un varēsi slēgties, kā cilvēks

Horsepower sells car but torque wins races

BMW Sporta Rezerves daïas/autosporta aksesuâri
    29560050

nebars
    Guest

OOO ... tiko paarskruuveeju uudenssuukni...forshi...nekas vairs nekur negrab... nochakareejos tik nedaudz gar ventilatoru kameer nost dabuuju...

kamēr iebrauci, kad viņam ir kreisā (pretējā) vītne? ne ?

29560050

Junior Member Prusis's Avatar

32 atsleegu virsuu + paaris zvani ar aamuru pa atsleegu

nebars
    Guest

nee... to ka kreisaa viitne zinaaju, nezinaaju ka atsleega 32, kuras man nebija... labi ka bij 30 un fleksis

ride
    Guest

cik maksa ventilatora mufte prieks m20!?? liels jebaarijs vinu nomainiit!?? man vina ir noklinijusi un vnk ZB, ka visu laiku griezas ventilaators liidzi motoram..

nebars
    Guest

Quote Originally Posted by ride
    cik maksa ventilatora mufte prieks m20!?? liels jebaarijs vinu nomainiit!?? man vina ir noklinijusi un vnk ZB, ka visu laiku griezas ventilaators liidzi motoram..
    Man arii vinja griezh visu laiku liidzi, bet tas jau nenoziimee ka vinja ir nokljiniijusi. vismaz man taa liekas ka ir. nomainiit tur nehuj delatj. norauj radiatoru, panjem 32 atsleegu ( man bij 30 un fleksis ) paris asi sitieni un valjaa ir ti atceries ka kreisaa viitne. man liekas vairaak par 20 Ls vinsh maksaat nevar.

Uvels
    Guest

Quote Originally Posted by nebars
    Man arii vinja griezh visu laiku liidzi, bet tas jau nenoziimee ka vinja ir nokljiniijusi. vismaz man taa liekas ka ir. nomainiit tur nehuj delatj. norauj radiatoru, panjem 32 atsleegu ( man bij 30 un fleksis ) paris asi sitieni un valjaa ir ti atceries ka kreisaa viitne. man liekas vairaak par 20 Ls vinsh maksaat nevar.
    nu jauna vina cik atceros dafiga maksaa,kautkadi 50ls,bet dereja vel no kautkaa,a kad vina ir izbeigusies tad pie kadiem 3000rpm liekas ka motors tulit izkaps araa,man iegala kapotaa un iznicinaja radiatoru kad izbeidzas pa visam!labaak nomainiit laikus,savadak sadardzinas tas pasakums!

Quote Originally Posted by ride
    10Ls pie manis vari dabūt. Normāla - strādājoÅ¡a.

29560050

Markis
    Guest

Quote Originally Posted by doubled
    tur jau kārbai genohts iemeties..
    maini kārbu un pie reizes kulisei samaini buksītes un vēl shortshifteri uztaisi un varēsi slēgties, kā cilvēks
    Kur tās buksītes var nopirkt, cik maksā, un cik maksā saļņiks kārbas galā pie kardāna? Vēl man interesē cietās atsperes.

andzhi
    Guest

vai kads ir mainijis "sharovuju oporu" hvz ka tas ir latviski?
    vai daud gemora?
    vai to var izdarit pasham?

Bez preses būs liels gemarojs

andzhi
    Guest

Quote Originally Posted by RM1
    Bez preses būs liels gemarojs
    paldies!!
    laikam bus jamaina visi richagi!

Kaadam kaadas idejas ?
    Situaacija - pedejas 5as dienas slikti leca peec nakts, staigaja abaroti, bet kad uzsila aizgaaja, 5ajaa dienaa silts noslaapa, pielaizhot straadaaja 3sec un atkal nomira un taa reizes 5as liidz vispaar bez dziiviibas paziimeem.
    Domaaju gaisa meeritaajs - uzliku citu - tas pats. Domaaju degvielas suuknis, tas itkaa nediica, saliku pa tasino - tas straadaa, releji itkaa veseli visi - ir kaads variants ? Mosh signalka atsleedz suukni ? Riit jaapanjem + no bagazhnieka, japaskatas...

aicis25
    Guest

Quote Originally Posted by ga4a
    Kaadam kaadas idejas ?
    Situaacija - pedejas 5as dienas slikti leca peec nakts, staigaja abaroti, bet kad uzsila aizgaaja, 5ajaa dienaa silts noslaapa, pielaizhot straadaaja 3sec un atkal nomira un taa reizes 5as liidz vispaar bez dziiviibas paziimeem.
    Domaaju gaisa meeritaajs - uzliku citu - tas pats. Domaaju degvielas suuknis, tas itkaa nediica, saliku pa tasino - tas straadaa, releji itkaa veseli visi - ir kaads variants ? Mosh signalka atsleedz suukni ? Riit jaapanjem + no bagazhnieka, japaskatas...
    Man kadreiz bija lidzigs gadijums,izradijas ka bija ciet benzina filtrs.

signalka diezvai būs pie vainas, un sūknis jau strādā tikai tad, kad motors griežas motronic`a fault kodus neesi mēģinājis nolasīt? tipo diagnostiku uztaisīt kādā servisā, vai DIY

Uvels
    Guest

kads nezin cik jauni slieksni maksaa,sodien petiju un tadi ne paraak labi izskataas,doma ir nomainiit,aaa un cik liels cakars vinus nomainiit,nekad nav dariits tads darbs!Paldies!auto e30 sedans

nuuu, itkaaa peedejaa doma ir vilkt liidz kompim, domaju, mosh kaadam taa ir bijis, ko paskatiities utt

Page 1 of 744 1 2 3 11 51 101 501 ... LastLast