Disku un Riepu Tirgus

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
Post Reply
User avatar
admkro
Site Admin
Posts: 43
Joined: Wed May 02, 2018 8:37 pm

Wed May 09, 2018 7:45 am

Diski un Riepas
Arviiidz
Posts: 2
Joined: Fri May 25, 2018 6:49 am

Sat Jun 16, 2018 5:10 pm

Image

Pārdodu Rial Cross-Spoke R15 4x100 diskus, gaisu tur, virsū braucamas riepas, nepieciešams pārkrāsot. Gribu 100e


Image

Exip R15 4x100 diski, ir visi centriņi, gribu 150e

Labāk rakstat uz 2684468trīs
User avatar
rolis
Posts: 2
Joined: Tue Jun 19, 2018 4:50 pm

Wed Jun 20, 2018 6:19 pm

Tiek pārdoti Old-school diski (līdzīgi bbs rs) r15 j7 et 30 skrūvju attālums 5x114,3 (aizmugures daļa ir plakana, līdz ar to ir iespējams skrūvju attālumus pārurbt piemēram uz 4x100 vai arī var uzlikt flančus). Diski ir viendaļīgi. Vāciņi ir divi var otrus divus taisīt no šķiedras Ļoti labi izskatīsies uz kad vecā japāņa, bmw e30 vai vw mk1 vai mk2 golfa. Cena 199 euro. Tel 27051828
Image

Image

Image
Alejandro
Posts: 1
Joined: Thu May 24, 2018 6:33 am

Thu Jun 28, 2018 6:34 am

Draugs pārdod platos R16 diskus. Tika pirktas priekš e30, bet nepatika, kā uz mt2 izskatās, tāpēc pārdod. Nopirka par 200 €, pārdod par 150 €.
Visi 4 9j (laikam), 4x100, centrs priekš e30 - 57,1 mm

Image

Image

Image

Zvanīt, whatsapp - 299trīs7trīs69
DABARS
Posts: 4
Joined: Wed May 09, 2018 8:16 pm

Sat Jul 07, 2018 6:01 am

pardodu diskus div gab

4x100 r16 et35 j7.5

gumijas nelietojamas


cena 50 ero


Image

Image

266 09 878
0000
Posts: 5
Joined: Wed Jul 04, 2018 10:44 am

Tue Jul 10, 2018 11:20 am

Mim diski r15 120€ komplekts ir divi komplekti. 28322488
sarkanais209
Posts: 6
Joined: Fri Jul 06, 2018 8:25 am

Fri Jul 13, 2018 6:29 pm

Stil auto r16 4x100 diski lsba stavokli nedaudz skrapejumi!! 130e Jelgava!! sarkanais209@inbox.lv
Image
noname
Posts: 10
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Wed Jul 18, 2018 9:34 pm

R16 205/45 bfgoodrich gforce sport + 225/40 toyo proxes t1r komplekts
Protektora atlikums 7mm.
130eur
29900845
Post Reply