Page 21 of 26

Re: Pērk detaļas

Posted: Wed Jul 31, 2019 3:16 pm
by joop
-

Re: Pērk detaļas

Posted: Thu Aug 08, 2019 9:41 am
by EddyK
Nopirkšu ejošu m20 motoru un m20 kondiša kompresoru.

Re: Pērk detaļas

Posted: Mon Aug 12, 2019 10:48 am
by nonspy
Meklēju e30 325 priekšējo labās puses suportu. 2774divi882

Pērku

Posted: Mon Aug 19, 2019 10:58 am
by Džankijs
Meklēju reduktoru 3.15- 3.45 var piedāvāt open, var lsd (nemetinātu). Kā arī čipu no 6cyl spidometra. Vislabāk rīgas rajonā, whatsapp +447903809644

Re: Pērk detaļas

Posted: Wed Aug 21, 2019 8:00 am
by princesite132
Pērku stūres pastiprinātāja sūkni no e30 m40 motora.
Pm vai 29723oo1

Ideāli, ja Liepājas vai Jelgavas pusē.

Re: Pērk detaļas

Posted: Tue Aug 27, 2019 8:14 am
by HekHill
Sveiki, mekleeju e30 pref coupe.

- Bagaaznieka salonu.
'
Rakstiit pm vai ari whatsapp 22344329.

Re: Pērk detaļas

Posted: Thu Aug 29, 2019 10:45 am
by cqcmbr
cqcmbr wrote:
Wed Jul 03, 2019 10:54 am
Meklēju:
Viena Sportsitze, vēlams antracīta
Laba atsaite priekšējām glāzēm un apakšas atsaite pusrāmim
bremžu lūciņu paspārņa plastmasas

PM vai Whatsapp divi_9_divi_31632

Re: Pērk detaļas

Posted: Tue Sep 03, 2019 8:56 am
by Nfected
Nopirkšu labās puses pusasi!

2o26o2oo

Re: Pērk detaļas

Posted: Thu Sep 05, 2019 10:29 am
by Saktinsh
Interesē facelift kupejas priekšējo durvju stikli.
Pm, 26598146

Re: Pērk detaļas

Posted: Thu Sep 05, 2019 2:48 pm
by edzz85
Pērku e30 priekšējo balku - bez nekādām locītām vai metinātām ausīm.
25955557