Pērk detaļas

noname
Posts: 59
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sat Dec 07, 2019 5:17 am

Perku oem e30 recaro prieksejus atmetamos(kupejas) kreslus. Ja kadam ir kkas piedavajams -> watsapp ar bildem un cenu.
Varu piedavat mainu pret citam e30 detalam, ir viss kas.
29900845
Krieviņš
Posts: 2
Joined: Sat Sep 29, 2018 9:46 pm

Tue Dec 10, 2019 11:35 am

Pērku stūres pāreju. Ideāli būtu priekš Nardi (74 mm attālums starp skrūvēm), bet der arī citas 6 skrūvju pārējas.

29150195
User avatar
Chevalier
Posts: 4
Joined: Sat Jan 12, 2019 9:36 am

Thu Dec 26, 2019 10:17 pm

Pērku m40 kardānu touringam.
PM vai whatsapp 26446760
noname
Posts: 59
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Wed Jan 01, 2020 5:27 pm

- Nopirksu loti labu bezigo tepiki.
- Nopirksu vienu sadu centra emblemi uz style 5 diskiem.
Stavoklis nav svarigs. r14/r15 vienadi.
Var ari piedavat ar visu r14 cetra vaku.
Image
-Nopirksu tadu parasto pulksteni
Image
- Nopirksu prieksejo un aizmugurejo balku normala stavokli
Pm vai 29900845(whatsapp)
rm36house
Posts: 4
Joined: Mon Jul 08, 2019 1:09 pm

Fri Feb 07, 2020 11:47 am

Chevalier wrote:
Thu Dec 26, 2019 10:17 pm
Pērku m40 kardānu touringam.
PM vai whatsapp 26446760
Sveiks! Liekas, ka bija kardāns no M40 te mājās man ar visu Open reduktoru vēl kopā un pakaļējo tiltu no FL sedana. ;)
Milzis
Posts: 4
Joined: Sat Jun 09, 2018 4:07 pm

Fri Feb 14, 2020 12:59 pm

Var būt kādam ir aizķēries labais motora kronšteins no m40 motora. Vēlams Cēsu apkārtne(vidzeme)
Post Reply