Dažādi tehniskie jautājumi

takeshi
Posts: 18
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Fri May 17, 2019 7:06 pm

a vaitad skaba grunts nau domata jaunam metalam?
Milzis
Posts: 2
Joined: Sat Jun 09, 2018 4:07 pm

Fri May 17, 2019 8:19 pm

Pirmais variants ir uztīrīt rūsu skābā grunts, parastā grunts un krāsa
Otrs variants satīri rūsu epox grunts,parastā grunts un krāsa.
Skābo grunti nematē jo tā ir plāna un agezija viņai ir laba, bet epoxi grunti uzmate jo savādāk vis leks nost
kozliks1701
Posts: 3
Joined: Tue Apr 02, 2019 7:13 am

Wed May 29, 2019 4:45 pm

Sveiki!
Gribēju zināt vai te ir kāds specs par m10 motoriem, kurš varētu palīdzēt ar mistiskām problēmām saistītām ar dzinēja darbību?

26554746
hasans
Posts: 5
Joined: Mon Jul 09, 2018 7:53 am

Wed May 29, 2019 6:13 pm

Iesakiet lūdzu web lapas, kur vēl ir iespējams pasūtīt spārnus, fartuku, moldingus priekš prefa.
Paldies
Andriits
Posts: 1
Joined: Sun Feb 10, 2019 5:27 pm

Fri Jun 14, 2019 12:52 pm

Sveiki vai kads varetu uztaisit projektu prieks csdd m50 dzinejam par samaksu sikak pm
takeshi
Posts: 18
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Fri Jul 26, 2019 4:04 pm

sveiki ceru uz jusu atsaucibu! sodien e30 pazuda pecka un spidometrs kur varetu but problema, pielaizot apgriezieni uzcelas un nokrit uz nules strada tikaj akmolatora lampina apgaismojums un pagriezieni ar talajiem.
takeshi
Posts: 18
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Sun Jul 28, 2019 8:59 am

paldies problema atrisinata. forums reali ir miris :(
User avatar
princesite132
Posts: 21
Joined: Thu May 10, 2018 6:40 am

Sun Jul 28, 2019 8:20 pm

takeshi wrote:
Sun Jul 28, 2019 8:59 am
paldies problema atrisinata. forums reali ir miris :(
Kas beigās bija par vainu?
takeshi
Posts: 18
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Fri Aug 02, 2019 8:59 pm

skatoties uz to cik cilveki man te kautko uzrakstija negribas vispar neko rakstit, saprotu cilveki savus e30 salika 5gadus atpakal un buras visam cauri un bija ientreseti bet tagad kad viss ir pabeigts, ko man te iespringt lai pac cakarejas :D ja loti intrese pm
axl
Posts: 3
Joined: Sat May 25, 2019 9:00 am

Mon Aug 05, 2019 7:36 am

sveiki.
tātad, tika atvests e30 no štatiem. kabris. prefl. priekšā bija kaut ko noķēris, rezultātā sapists fartuks un eļļas radiators. pasūtīju fartuku pēc eiropas koda (41331933772). atnāca, sakrāsoju, uzliku. pēc tā paša eiropas auto koda pasūtīju arī OE lūpu (51711933510). Tātad, ja kodi ņemti no viena un tā paša auto, visam jāsader kopā, vai ne? loģiski spriežot, jā. realitātē - nē. tātad, jautājums sekojošs. kur ir kļūda? kāda lūpa man der? ko notiek? bildes pievienošu-

Image

Image

Image

Image

lūdzu palīdziet izburties šim visam cauri.
Post Reply