DIY: Salona radiatora izņemšana

Post Reply
Richux

Tue Jan 22, 2019 5:12 pm

Tātad. Izņēmu savam auto salona radiatoru neņemot paneli nost. Auto ir 89. gada bez AC.
Image
Image
Īsumā uzrakstīšu sarakstiņu ar vajadzīgajām lietām, kuras vajadzīgs noņemt. Secību paši pēc savām ērtībām var darīt.
Tātad:
# Jāatvieno caurules salona radiatoram no motortelpas puses (parasti no dzinēja galvas iet un salona radiatora apakšējo pievadu. Šo bieži jauc/aizmirst)
# Salonā jānoņem plastmasa pie pedāļiem
# Tad var uzreiz izņemt jau sajūga un bremžu pedāļa kronšteinu(jo radiators pat līdz pusei neizvelkot jau atmetās kronšteinā)
Image

# Tad, kad kronšteins izmānīts laukā, ērtāk būs noskrūvēt šīs caurules un visādi citādi vairāk vietas tur apakšā:)
Image

Man nekas daudz tur nelija ārā. Kādu kārtīgu, dvielīti sagatavot vajag, lai feini uzsūc un nav šmuce;)

# Tad ir priekšā stūres stienis. Šeit sarežģītāk ir tās skrūvēs, kas pie paneļa apakšā. Es noņēmu stūri un plastmasu pie slēdžiem, un nourbu tās skrūves, atlikušo izskrūvēju ar pirkstiem. Skrūves urbās ļoti viegli!

Pēc tam mierīgi m8 skrūvi vietā un citreiz ir normāli atskrūvējama šī pozīcija;) Un lejā pie ugunssienas vienu skrūvi izskrūvējam, otru tikai palaidu, lai stienis kustās.
Image
Pagāzās uz leju stūres stienis un radiators ir izvelkams neko nelaužot.
Image

Man noteikti šis bij vieglāk, nekā ņemt paneli nost utt. Ar citu radiatoru, ir iespējams citādāk šis process. Manā gadījumā rīkojos šādi.
Nfected

Wed Jan 23, 2019 12:32 pm

Jauno liki vietā?

Cik daudz laika tas aizņēma?
Richux

Wed Jan 23, 2019 4:02 pm

Jauno vēl neesmu licis.. Laika ziņā, hvz.. :roll: līdz h varbūt, nepieviksēju...nu mazāk ;) . Nekas traks tur nav 8-)
Tomysss

Thu Jan 24, 2019 8:06 pm

Ričuks zelts! :D Good job.
Post Reply