artc e30 convertible

Post Reply
User avatar
artc
Posts: 13
Joined: Sun May 06, 2018 12:34 am

Wed Mar 27, 2019 12:57 pm

Kā jau visiem, arī man viss iepriekšējais pazuda līdz ar veco forumu, tad nu centīšos te kaut ko hronoloģiski sarakstīt un papildināt ar to, kas plānojas turpmāk un kāds ir šobrīdējais stāvoklis.

E30 325 convertible, 92. gads.
Diamondshwarz krāsā.
LV no 2005. gada

No ekstrām -
El logi
El spoguļi
Apsilde sēdekļiem
Miglas lukturi
Check control
Aizmugurējā, atstarojošā heckblend
Mtech2 370mm mazā stūre
Izgaismots ātrumpārslēgs
Pēc VIN arī mpiekare
Pīkstuļi durvīs
Lsd

Bildes no iegādes brīža. Auto bija nostāvējis ārā, stāvlaukumā vairākus gadus, pēc kā iepriekšējais saimnieks to bija pārkrāsojis, bet nu nav kvalitatīvi tas izdarīts un kā tagad izrādās, rūsa tika ar špakteli nomaskēta.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Šeit jau garāža, pēc autovietas apmeklējuma, kur veica motora nomaiņu no m20b20 uz m20b25 kā arī sataisīja dažās vietās rūsu.
Image
Image
Image
Image

Auto tika salikti daudz jauni oriģinālie loriņi kā piem., jauna motora izolācija, abas emblēmas, klipši, sapulētas un pārklātas ar keramiku lampas, jauni skaļruņi, IS lūpa, bagāžnieka apšuvums u.c. sīkumi.
Image
Image
Tika nomainīts arī 6pogu OBC uz parasto analogo pulksteni, ja nu kāds vēlas šādu modifikāciju veikt, tad visi vadi jau ir, nav nepieciešams neko griezt. No bardačoka puses analogā pulksteņa vads ir pietīts pie esošās pravodkas.
Image

Pirmo vasaru nobraukāju uz azev type A diskiem, tiesa izbaudīt kabrio priekus sanāca reti, jo nebija vēja siets un bez tā auto ir nebaudāms, tādēļ tobrīd vairāk braucu ar e93, kuram bija vēja siets.
Image
Image
Image
Image
Image

Bilde ar Itāļu draugu, kurš izmēros ir vēl mazāks par e30
Image

Iepriekšējā sezonā auto tika arī pie vēja sieta, ja nu kāds grib pasūtīt sev labu aftermarket variantu, tad iesaku šo (saite zemāk), ar ādu apšūts, nav jātaisa papildus stiprinājumi, stingrs un labi izskatās. Kopā ar sūtīšanu sanāca ap 240 EUR.
https://www.cabriosupply.com/bmw-3-seri ... -1982-1993
Uz sezonas beigām apnika esošie azev diski un ar pāreju palīdzību tiku pie BBS Style 5 R16 diskiem 5x120. Sākumā bija 195 platuma riepas, bet nepatika stretch variants un tagad ir 205 platums flanči aizmugurē gan būs jāpārtaisa, jo ar 20mm ķeras arkās.
Image
Image
Image

Pēc ziemas auto nedaudz pajaucu, gribēju paklāju iztīrīt un atjaunot un saprast, kas notiek ar grīdu. Bija aizdomas, ka dažās vietās iemetusies rūsa. Protams, sākot jaukt visu pavērās ne tik patīkams skats.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Domāju liela daļa no šī ir tādēl, ka auto ārā stāvēja pāris gadus ar cauru jumtu. Ieraugot šo visu rokas nedaudz nolaidās, bet nu life is life. :D
Jāsaņemās, jāsataisa viss un būs uz pāris gadiem miers (cerams).
Paralēli ir jau dabūta vietā cita, pāršūta Mtech2 stūre un tiks pāršūts arī salons. Oriģinālo, priekšējo benķu vietā nāks šie.
Image
Uz atklāšanu šosezon auto, visdrīzāk, nebūs gatavs, bet nu centīšos vēl paspēt uz sezonas otro pusi un atvasaru.
User avatar
huliits
Posts: 45
Joined: Sat May 05, 2018 5:15 pm

Wed Mar 27, 2019 2:48 pm

Izskatās labi.
Esi jau mērijis krēslus,viņi tur labi iederās? :roll:
User avatar
Richux
Posts: 118
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Wed Mar 27, 2019 7:09 pm

Mja, nu ar e30 garlaicīgi nav. :mrgreen: . Beņķus gan es nezinu vai vajag mainīt.. :roll: Pie kabrio šie man kaut kā neiet klāt :|
Krievs
Posts: 4
Joined: Fri May 04, 2018 6:12 pm

Sat Mar 30, 2019 8:36 pm

Skaisti!
Veiksmi darbos lai rokas nenolaižas!😁😁😁
Post Reply