m52b28

Post Reply
estoriall

Fri Sep 13, 2019 2:37 pm

Sveiki! Uzreiz atvainojos, ja šāds topiks jau eksistē. Esmu jauniņais šeit.

Man pašlaik iekš e30 ir m42 dzinējs, bet pa ziemu vēlētos to aizstāt ar m52b28 dzinēju. Cik esmu lasījis un dzirdējis, tad tas esot labākais price/perfomance variants šobrīd, lai nebūtu jāveic bremžu tests.

Sakarā ar to vēlētos iegūt informāciju no kāda kurš šo swapu ir veicis.
Kādas detaļas man ir vajadzīgas, kādi dzinēja kronšteini, kāda kārba, kāds kardāns, karteris utt. No kādas virsbūves labāk ņemt dzinēju un uz ko skatīties dzinēju iegādājoties? Interesē detaļu saraksts, lai visu varētu smuki salasīt un sakrāmēt kopā.
Varbūt kādam jau ir gatavs swaps, ko piedāvāt?

Dzinēja maiņu mēģināšu pats veikt, iepriekš neesmu to darījis, taču vēlos ļoti iemācīties. :roll:
Richux

Sat Sep 14, 2019 3:10 pm

estoriall wrote:

Man pašlaik iekš e30 ir m42 dzinējs, bet pa ziemu vēlētos to aizstāt ar m52b28 dzinēju. Cik esmu lasījis un dzirdējis, tad tas esot labākais price/perfomance variants šobrīd, lai nebūtu jāveic bremžu tests.

Kādas detaļas man ir vajadzīgas, kādi dzinēja kronšteini, kāda kārba, kāds kardāns, karteris utt. No kādas virsbūves labāk ņemt dzinēju un uz ko skatīties dzinēju iegādājoties? Interesē detaļu saraksts, lai visu varētu smuki salasīt un sakrāmēt kopā.

Dzinēja maiņu mēģināšu pats veikt, iepriekš neesmu to darījis, taču vēlos ļoti iemācīties. :roll:
# dzinēja kronšteini no e36(dzinēju arī labāk ņemt no tā, jo vadu garums būs garāks, kas ir vajadzīgs)
# karteris ar uztvērēju no e34 m5x (var arī no e38 2.8, bet tas būs grūtāk atrodams noteikti)
# lielāku radiatoru.. var ielikt, no tā paša e36(nebūs jāliek papildus izplešanās trauks)
# kā arī droši elektro ventilatoru var ievilkt, lai nav mufta jāliek.
# kardāns un kulise no 6cil. (ja liksi zf kārbu, tad tai arī savs kardāns)
# vakuumpastiprinātājs cits, bet ar m52 kolektoru varbūt arī saiet. Taču to der efektivitātes labad ar nomanīt uz dubulto
tā atrumā. žel kad vairs nav vecā foruma info, tur bij specili topiks šim swap.
Davushae30

Sun Sep 15, 2019 7:00 am

Richux wrote:
Sat Sep 14, 2019 3:10 pm
estoriall wrote:

# dzinēja kronšteini no e36(dzinēju arī labāk ņemt no tā, jo vadu garums būs garāks, kas ir vajadzīgs)
# karteris ar uztvērēju no e34 m5x (var arī no e38 2.8, bet tas būs grūtāk atrodams noteikti)
# lielāku radiatoru.. var ielikt, no tā paša e36(nebūs jāliek papildus izplešanās trauks)
# kā arī droši elektro ventilatoru var ievilkt, lai nav mufta jāliek.
# kardāns un kulise no 6cil. (ja liksi zf kārbu, tad tai arī savs kardāns)
# vakuumpastiprinātājs cits, bet ar m52 kolektoru varbūt arī saiet. Taču to der efektivitātes labad ar nomanīt uz dubulto
tā atrumā. žel kad vairs nav vecā foruma info, tur bij specili topiks šim swap.
Ar parasto vakumņiku nesaies, vajag dubulto vai to pašu parurbt 1,5cm pa labi un tad tur viss ir stīga.
II67II

Sat Sep 28, 2019 8:41 am

Vai e36 pravodka ir vienīgā kas der pēc garuma?
huliits

Sun Sep 29, 2019 5:33 am

Der arī e39,bet tur ir daudz lieku štekeru un vadu,ja gribi pa smuko visu salikt,labāk uzreiz ņemt e36 motora vadus.
Post Reply